Luka Čilipi, Lukovica, Daksa i Sovrnja Doli nemaju više pravo na poraz
20.07.2014., nedjelja DRUGI DAN KVALIFIKACIJA
Luka Čilipi, Lukovica, Daksa i Sovrnja Doli nemaju više pravo na poraz
Mislav Gašpar iz Orašca Crvene stijene je strijelac dana - šest pogodaka. Jedan manje je dao Aljoša Lončarić za Čingriju, koja je ostvarila najuvjerljiviju pobjedu... Opširnije »
PREOKRENULI U SVOJU KORIST Turčin protiv Lozice, Sustjepan protiv Pasjače
19.07.2014., subota PRVI DAN KVALIFIKACIJA
PREOKRENULI U SVOJU KORIST Turčin protiv Lozice, Sustjepan protiv Pasjače
Na Bellevue su odigrane prve dvije utakmice kvalifikacija 31. prvenstva dubrovačkih kupališta u vaterpolu, ali ne i dvije zadnje. Plaža ispod Petke i Vila Šeherezada su bez igre upisali pobjede Opširnije »
PRVA KUGLICA KVALIFIKACIJA Velika riva Doli
16.07.2014., srijeda POD TRIJEMOM KNEŽEVA DVORA
PRVA KUGLICA KVALIFIKACIJA Velika riva Doli
U glavnom turniru Palace je finuo u skupinu s FUN-om, Penatur u skupinu sa Solitudom, a Elita u skupinu sa Špiljom '94 Danče. U svaku od te tri skupine će upast po dva sastava iz kvalifikacija, a u skupinu u kojoj je Kamen mali, branitelj naslova, stižu tri kvalifikanta... Opširnije »
15.07.2014., utorak PLES KUGLICA
ŽDRIJEB Srijeda ispred Kneževa dvora
Ždrijeb 31. prvenstva dubrovačkih kupališta u vaterpolu održat će se u srijedu, 16. srpnja s početkom u 18.30 sati ispred Kneževa dvora Opširnije »
14.07.2014., ponedjeljak FINULE PRIJAVE
27 MOMČADI Ponta od žala, Velika Riva Doli, Elafiti...
Sedam momčadi je u glavnom turniru, a 20 će se boriti za preostalih devet mjesta. Osigurano mjesto u glavnom turniru imaju Kamen mali (nositelj skupine 'A'), FUN H2O Mlini (nositelj skupine 'B'), Solitudo (nositelj skupine 'C'), Špilja '94 Danče (nositelj skupine 'D') te Elita, Penatur i Palace.
Opširnije »
12.07.2014., subota SUBOTA DO 13 SATI
DVIJE NOVE, OBJE IZ ŠULIĆA Penatur i Kolorina
Kolorina će u kvalifikacije, koje počinju u subotu, 19. srpnja na Bellevueu, a Penatur, prošlogodišnji četvrtfinalist, ima osigurano mjesto u glavnom turniru Opširnije »
11.07.2014., petak PRIJAVE
21 POTVRDA Doprvak te Plaža ispod Petke
Do petka, 11. srpnja do 20 sati nastup je potvrdila 21 momčadi, i to: Kamen mali, FUN H2O Mlini, Solitudo, Špilja '94 Danče, Elita, Palace, IAVK Turčin Danče, Striježica, Lozica, Daksa, Pasjača Popovići, Čingrija, Luka Čilipi, Berdova vila, Vila Šeherezada, Crvene stijene Orašac, Sustjepan mali muo, Sovrnja Doli, Gjivovići Dolphinns, Plaža ispod Petke i Lukovica Opširnije »

Arhiva vijesti »

by Andres
Dubrovacko-neretvanska zupanija

Sponzori

Sportske novosti Sportske novosti Grad Dubrovnik Sportske novosti Dubrovnik Festival Sportske novosti Dubrovacki Vjesnik Sportske novosti

Danas

23.07.2014., srijeda

Danče
2. kolo kvalifikacija
16.15 sati: Pasjača Popovići – Ponta od žala
17.05 sati: Velika riva Doli – Turčin Danče
17.55 sati: Sustjepan mali muo – Plaža ispod Petke

Slijedi

24.07.2014., četvrtak

Slobodan dan

25.07.2014., petak

Danče
2. kolo kvalifikacija
16.15 sati: Gjivovići Dolphins – Vila Šeherezada
17.05 sati: Berdova vila – Čingrija
18.45 sati: Crvene stijene Orašac – Kolorina

26.07.2014., subota

Plat
2. kolo kvalifikacija
15.45 sati: Striježice - Elafiti
16.35 sati: Luka Čilipi – Lukovica

2. A kolo kvalifikacija
17.25 sati: Lozica – poraženi Sustjepan mali muo/Plaža ispod Petke
18.15 sati: pobjednik Pasjača Popovići/Ponta od žala – poraženi Velika riva Doli/Turčin Danče

27.07.2014., nedjelja

Ostale utakmice 2. A kola kvalifikacija: mjesto i početak utakmica bit će određeni najkasnije u četvrtak, 24. srpnja do 12 sati

02.08.2014., subota

Mlini
utakmice 1. kola glavnog turnira u skupinama 'A' i 'B'

04.08.2014., ponedjeljak

Danče
Utakmice 1. kola glavnog turnira u skupinama 'C' i 'D'

05.08.2014., utorak

Utakmice 2. kola glavnog turnira u skupinama 'A' i 'B'

06.08.2014., srijeda

Utakmice 2. kola glavnog turnira u skupinama 'C' i 'D'

08.08.2014., petak

Utakmice 3. kola glavnog turnira u skupinama 'A' i 'B'

09.08.2014., subota

Utakmice 3. kola glavnog turnira u skupinama 'C' i 'D'