FUN I KAMEN U ČETVRTFINALU Elita zakuhala u 'B' skupini
04.08.2015., utorak PRVI DAN / 2. KOLO
FUN I KAMEN U ČETVRTFINALU Elita zakuhala u 'B' skupini
Rezultati 2. kola, skupina 'A': Kamen mali - Lozica 10:5, FUN H2O Mlini - Turčin Danče 8:2, skupina 'B': Čingrija – Elita 5:8, Palace – Pasjača Popovići 9:4 Opširnije »
DOBILE OBJE DOMAĆE MOMČADI Radost za Elafite i Kokote
03.08.2015., ponedjeljak GLAVNI TURNIR, 2. DAN
DOBILE OBJE DOMAĆE MOMČADI Radost za Elafite i Kokote
Rezultati, 1. kolo, skupina 'C': Penatur - Češke banje 14:5, Špilja '94 Danče - Kokoti 11:12; skupina 'D': Elafiti - Crvene stijene Orašac 9:6, Kolorina - Libertas 9:3 Opširnije »
01.08.2015., subota POČEO GLAVNI TURNIR
NOSITELJI NEOGREBANI Vojnić i Martić izvukli sedmicu!
31.07.2015., petak START GLAVNOG TURNIRA
SUBOTA U MLINIMA Funova srca
Utakmice 1. kola u skupinama 'C' i 'D' igraju se umjesto u nedjelju, 2. kolovoza dan poslije, u ponedjeljak, 3. kolovoza. Isto mjesto. Isti početak. Opširnije »
30.07.2015., četvrtak KRAJ KVALIFIKACIJA
KOLORINA PRVI PUT Lozica, Elita i Kokoti u glavnom turniru
Nakon odustajanja Luke Ćilipi ždrijebom je odlučeno da upražnjeno mjesto popuni Libertas Opširnije »
29.07.2015., srijeda GLAVNI TURNIR
RASPORED PO DANIMA Određena i satnica
28.07.2015., utorak PREDZADNJI DAN KVALIFIKACIJA
Kokoti, Kolorina, Lozica i Velika riva Doli na korak do cilja

Arhiva vijesti »

by Andres
Dubrovacko-neretvanska zupanija

Sponzori

Dubrovnik Festival Sportske novosti Sportske novosti Sportske novosti Sportske novosti Sportske novosti Grad Dubrovnik Dubrovacki Vjesnik

Danas

05.08.2015., srijeda

Glavni turnir, 2. kolo

Danče

Skupina 'C', 16.15 sati: Penatur – Kokoti
Skupina 'D', 17.05 sati: Elafiti – Kolorina
Skupina 'C', 17.55 sati: Špilja '94 Danče - Češke banje
Skupina 'D', 18.45 sati: Libertas - Crvene stijene Orašac

Slijedi

06.08.2015., četvrtak

Slobodan dan

07.08.2015., petak

Glavni turnir, 3. kolo

Plat

Skupina 'B', 16.15 sati: Pasjača Popovići – Elita
Skupina 'A', 17.05 sati: Turčin Danče – Lozica
Skupina 'B', 17.55 sati: Palace - Čingrija
Skupina 'A', 18.45 sati: FUN H2O Mlini – Kamen mali

08.08.2015., subota

Glavni turnir, 3. kolo

Porporela

Skupina 'D', 16.15 sati: Crvene stijene Orašac – Kolorina
Skupina 'C', 17.05 sati: Češke banje – Kokoti
Skupina 'D', 17.55 sati: Libertas - Elafiti
Skupina 'C', 18.45 sati: Špilja '94 Danče - Penatur

09.08.2015., nedjelja

Glavni turnir, četvrtfinala

Kupalište će biti naknadno određeno

16.45 sati: A1 - B2
17.45 sati: B1 - A2

10.08.2015., ponedjeljak

Glavni turnir, četvrtfinala

Kupalište će biti naknadno određeno

16.45 sati: C1 - D2
17.45 sati: D1 - C2

11.08.2015., utorak

Slobodan dan

12.08.2015., srijeda

Slobodan dan

13.08.2015., četvrtak

Glavni turnir, polufinala

Kupalište će biti naknadno određeno

16.45 sati: A1/B2 - D1/C2
17.45 sati: B1/A2 - C1/D2

14.08.2015., petak

Slobodan dan

15.08.2015., subota

Slobodan dan

16.08.2015., nedjelja

Glavni turnir

Porat vidi na karti »

15.15 sati: utakmica za treće mjesto
16.25 sati: revijalna utakmica
17.15 sati: finale